54 232 58 35 sp3wlocl@gmail.com

Wolontariat

W roku szkolnym 2023/2024 członkowie SKW byli zaangażowani w organizację: - PÓŁMARATONU WŁOCŁAWSKIEGO , który odbył się 08.10.2023r. - konkursu „WŁOWIMY TALENTY”, który miał miejsce 13.10.2023r., w CK BROWAR we Włocławku - akcji „Banku Żywności”, której celem była zbiórka żywności dla najuboższych mieszkańców naszego miasta, co miało miejsce w dniach 24-25 listopada 2023r. - na terenie szkoły została przeprowadzona zbiórka karmy dla zwierząt w ramach akcji „Biała łapka” - wspieraliśmy bożonarodzeniowy kiermasz organizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej - braliśmy udział w akcji *„Się pomaga” to zbiórka pieniędzy dla Fundacji „By nie bać się jutra” na potrzeby leczenia podopiecznego Piotra Drapińskiego - wspieraliśmy akcję zbiórki nakrętek na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej - braliśmy udział w akcji zbiórki pieniędzy dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Nasi wolontariusze wraz z wolontariuszami innych placówek i organizacji zostali bohaterami plakatu promującego ideę wolontariatu pod hasłem „Pomóż nam zmieniać świat”.