Godło Polskie
Godło Polskie
Szkoła Podstawowa nr 3
we Włocławku
im. Mikołaja Kopernika
54 232 58 35 sp3wlocl@gmail.com

Godło Polskie Godło Polskie
Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku im. Mikołaja Kopernika
Życzenia wakacyjne Dyrektora Szkoły

Życzenia wakacyjne Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo ! Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczennice i Uczniowie Szkoły podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Włocławku. Składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę w realizacji przez szkołę procesu nauczania i wychowania naszych uczniów i uczennic. Zbliżają się długo oczekiwane wakacje. Wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej Ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze, wieczory spędzone przy ognisku, niebo usiane gwiazdami, zasłuchane w radosny śpiew młodych ludzi, noce spędzone pod namiotem - pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wspomnieniami młodości. Życzę jednocześnie, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Życzę, by czas wakacji upłynął spokojnie, by wszyscy mogli zrealizować swoje plany i… po prostu odpocząć. Życzę, aby wolny czas spędzić tak, by zmęczyć się beztroską dnia codziennego i zatęsknić do książek, zeszytów i porannego wstawania. Życzę wszystkim nauczycielom, rodzicom, pracownikom i uczniom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, by w czasie wolnym od pracy i obowiązków towarzyszyły zawsze słoneczne i piękne dni. Życzę szczęśliwego powrotu do szkoły! Z wakacyjnym pozdrowieniem Dyrektor Szkoły Grzegorz Gołębiewski

25 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyła się w naszej Szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. To dzień, który pozwala nam podsumować ostatnie miesiące, zamknąć etap i rozpocząć nowy. Ten rok szkolny, jak każdy był pełen wyzwań, ale szczególnie w tym roku chcemy cieszyć się z codziennych – małych i dużych - sukcesów naszych uczniów i pracowników. To wielki przywilej dostrzegać zmiany i być częścią karty historii każdego z nich. W trakcie uroczystości głos zabrał Pan Grzegorz Gołębiewski– dyrektor szkoły, który podziękował wszystkim za wspólny rok i działanie na rzecz zmian w naszej Szkole. Podkreślił także, że ważne jest dostrzeganie małych sukcesów, które odnosimy każdego dnia – małe zmiany tworzą wielkie postępy. I tych w tym roku mieliśmy bardzo dużo – co daje nam wiele radości i poczucie spełnienia. Tradycyjnie w trakcie uroczystości uczniowie klas ósmych odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Do zobaczenia 2 września!

25 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Bal Absolwentów 2024

Bal Absolwentów 2024

Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale. Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale. Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte. Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte. 20 czerwca 2024 odbył się BAL KLAS ÓSMYCH. Zobaczcie jak było...

20 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Wycieczka do ENERGYLANDII

Wycieczka do ENERGYLANDII

17 czerwca 2024 odbyła się wycieczka do ENERGYLANDII. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą frekwencję otrzymali w nagrodę możliwość wyjazdu do największego w Polsce centrum rozrywki. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu firmy "Dbam o Auto", która ufundowała cały wyjazd. Dziękujemy!!!

18 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Uczeń naszej szkoły laureatem w konkursie

Uczeń naszej szkoły laureatem w konkursie " Bezpieczne lato oczami dziecka"

Informujemy, że nasz uczeń z klasy II Szymon Markowski otrzymał nagrodę za udział w konkursie pt." Bezpieczne lato oczami dziecka" na szczeblu powiatowym. Praca Szymona przeszła do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Uchylimy tajemnicy, że jego praca zwyciężyła również na etapie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Gratulujemy!!!

18 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Piknik WOLONTARIATU

Piknik WOLONTARIATU

W piątek, 14 czerwca 2024 roku, w Parku Linowym przy Al. Kazimierza Wielkiego we Włocławku odbył się Piknik Wolontariatu. Głównym celem imprezy była promocja idei wolontariatu i szeroko pojętej działalności społecznej, ale przede wszystkim jest podziękowaniem za charytatywną działalność wolontariuszy.

16 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


Dziś odbył się apel podsumowujący działania i inicjatywy podejmowane dodatkowo przez naszych uczniów z klas 0-III.

Dziś odbył się apel podsumowujący działania i inicjatywy podejmowane dodatkowo przez naszych uczniów z klas 0-III.

12 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ 2024

BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ 2024

Jak bezpiecznie spędzić wakacje nad wodą - pokazy ratownictwa wodnego we Włocławku W poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku, na przystani przy ulicy Piwnej we Włocławku, pół tysiąca uczniów z włocławskich szkół miało okazję obejrzeć pokazy ratownictwa wodnego w wykonaniu Policji, Straży Pożarnej i WOPR Włocławek. Tradycyjnie przed wakacjami włocławskie służby zorganizowały akcję społeczno-edukacyjną o tym, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, co zrobić, gdy ktoś znajdzie się w niebezpieczeństwie i zacznie się topić, co w takim przypadku zrobić i jak pomóc. Podczas pokazów uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak należy się zachować, gdy zobaczą osobę tonącą, jak prawidłowo używać sprzętu asekuracyjnego, a także jak postępować, aby samemu być bezpiecznym. Po zakończonych pokazach na wszystkich uczestników czekały pyszne kiełbaski i kaszanka z grilla upieczone przez strażaków.

11 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


III miejsce NASZYCH DZIEWCZYNEK w Międzyszkolnym konkursie TALENCIK w Browarze B.

III miejsce NASZYCH DZIEWCZYNEK w Międzyszkolnym konkursie TALENCIK w Browarze B.

W piątek, w Browarze B. odbył się Międzyszkolny Konkurs "TALENCIK", dedykowany dzieciom. Celem konkursu było odkrycie i promowanie talentów wśród dzieci, w czterech grupach wiekowych. Młodzi artyści rywalizowali w różnych kategoriach artystycznych, takich jak: śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumentach muzycznych i innych formach twórczości artystycznej. Uczestnicy konkursu stworzyli niezwykłą atmosferę, która w pamięci publiczności pozostanie na długo. Gratulujemy!

7 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


3B w Sali Zabaw w Honolulu

3B w Sali Zabaw w Honolulu

W dniu dzisiejszym klasa 3b wraz z wychowawcą z okazji Dnia Dziecka wybrała się do sali zabaw w HONOLULU. Zabawy było co nie miara, a radość i szczęście dzieci nie do opisania.

3 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej


VULCAN - e-Dziennik
Rekrutacja


BIP
pomoc