WAKACYJNE SPOTKANIE ZERÓWKI Z POLICJĄ

Piętnastego czerwca włocławska Policja zrobiła niemałą niespodziankę odwiedzając naszych najmłodszych wychowanków. Dzieci z klasy 0a miały możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu od środka, tak by mogły poczuć się jak prawdziwi stróże prawa. Ze względu na to, że wielkimi krokami zbliżamy się już do wakacji, to głównym tematem rozmów naszych milusińskich z funkcjonariuszami były zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacyjnych zabaw. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały za niespodziewaną ale jakże ciekawą wizytę i obiecały, że dzięki przestrzeganiu omówionych zasad zachowania podczas wakacji, z policją spotkają się już we wrześniu na zajęciach dotyczących bezpiecznego powrotu do szkoły. A tymczasem „Bezpiecznych wakacji!”.