ABSOLWENCI

Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Mikołaja Kopernika we Włocławku  pozyskuje informacje o losach Absolwentów oraz stwarza warunki do współpracy z nimi, ich rodzicami i prawnymi opiekunami, m. in. poprzez:

• ankiety skierowane do Absolwentów,
  • ankiety skierowane do rodziców Absolwentów,
  • rozmowy z Absolwentami i ich rodzicami,
  • zapraszanie Absolwentów do udziału w imprezach szkolnych,
  • otrzymywanie informacji o naszych Absolwentach z klubów sportowych od trenerów,
  • czytanie informacji zamieszczonych w Internecie, na portalach społecznościowych (Facebook), w lokalnych i ogólnopolskich mediach( telewizja, radio, prasa).

Dotychczasowa współpraca między szkołą a Absolwentami polega m. in na tym, że uczniowie ci:

• zaszczycają swoją obecnością ważne uroczystości szkolne, pragnąc uczestniczyć w życiu szkoły podstawowej,
  • udostępniane są im sale gimnastyczne, boiska sportowe,
  • spotykają się z uczniami młodszymi koleżankami i kolegami uczącymi się jeszcze w Szkole Podstawowej Nr 3 im Mikołaj Kopernika we Włocławku
  • odwiedzają młodsze rodzeństwo, przyprowadzają do szkoły lub zabierają ze szkoły,
  • realizują praktyki studenckie,
  • stają się pracownikami naszej szkoły,
  • wielu rodziców uczniów naszej szkoły jest Absolwentami Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Mikołaja Kopernika we Włocławku

Nauczyciele odwołując się do losów Absolwentów, motywują uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i wiadomości, wskazują ich jako wzory do naśladowania i przykłady odnoszonych sukcesów.

Drodzy Rodzice i Absolwenci!

W trosce o dobro następnych pokoleń uczniów opuszczających mury Naszej Szkoły, Dyrekcja i Nauczyciele chcą podnosić jakość swojej pracy. Ankieta pomoże nam bliżej poznać Wasze opinie o szkole.Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło sie Wasze życie po opuszczeniu murów naszej szkoły. W tym celu prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które chcemy wykorzystać do dalszej naszej pracy. Ankieta jest w całości anonimowa i dotyczy losów Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Włocławku.

Ankieta dla Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mikołaj Kopernika we Włocławku

Ankieta dla Rodziców dotycząca losów Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Mikołaja Kopernika

we Włocławku

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

A może macie ochotę napisać do nas lub opisać swoje szkolne doświadczenia?

Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, przyślijcie zeskanowane z opisem wydarzenia na adres  sp3wlocl@gmail.com

Jeżeli wyrazicie zgodę to opublikujemy Wasze  wspomienia lub zdjęcia na naszej stronie.